RealGTA.net
Doupik | 31. 12. 2011
Vše nej do roku 2012 + RealGTA3 stav + Apple iOS verze?

Ahoj! Upřímně nedokážu uvěřit, že tento text nyní píšu. GTA3 akorát oslavilo 10leté výročí, brzy uběhne 9 let od vydání finální verze RealGTA3 a tento web je stále funkční a modifikace nadále velmi populární. Děkuji mockrát za to, že i po tolika letech můžu být na tento výtvor pyšný. Proběhne malý update stránky, hlavně změním odkazy na stažení, protože některé už nefungují, víte jak, za poslední dekádu některé weby přestaly fungovat :-)

Chci Vám tedy popřát vše nejlepší do roku 2012, doufejme, že nebude tím posledním v historii lidstva :-D.

A také jsem přemýšlel: slyšeli jste o tom, že je možné upravovat GTA3 pro iOS? ANO, iPhone 4/4S verze RealGTA3 je teoreticky možná! Takže mi kdyžtak napište na mail e-mail a dejte mi vědět, jestli se o to aspoň mám pokusit, i když nemám ponětí, jestli to půjde jednoduše nebo narazím na nepřekonatelné technické problémy.

P.S.: Je mi teď 25 a dokončuju vysokou :-)

Doupik | 26. 4. 2008
RealGTA4? GTA4REAL? Zatím těžko říct...

Zdravím všechny, už to je dlouho, co jste ode mě naposledy slyšeli... jsem tu stále, nyní vysokoškolský student, takže si Playstation 3 dovolit nemůžu, abych hrál GTA IV:-). Ale doufejme, že na PC dorazí brzy. GTA IV je opět založena na fiktivních značkách, takže je tu určitá šance pro další RealGTA. RealGTA3 byl úspěšný projekt, RealGTA:VC ztroskotalo na limitech hry, RealGTA:SA se nikdy neudálo kvůli nedostatku mého času, tak nezbývá doufat, než RealGTA4 půjde a bude, nazývám ho také GTA4REAL (využívajíc fonetiky angličtiny). Velmi se těším na utility a skvělé mody pro GTA IV, abych něco mohl dát dokupy:-). Teď je ale opravdu brzo o tom mluvit, vždyť nepadlo žádné oficiální slovo o PC verzi...
Prosím nenechte se obtěžovat google reklamami, zkouším je, jestli se tak dá nějak vydělat, abych si koupil tu next-gen konzoli:-D. Jediné, jak mi můžete pomoct, je být reklamami osloveni a kliknout.

Doupik | 24. 12. 2006
100 000 návštěv jako dárek na Vánoce :-) ?

Je mi potěšením oznámit, že RealGTA.net od svého re-launche před 13 měsíci zaznamenalo 100 000 návštěv. Nedávno došlo k náhlému zvýšení návštěv z Lotyšska, čímž se více než zdvojnásobil průměrný počet návštěv - děkuji Vám tímto za Vaši neutuchající podporu.

RealGTA.net 100 000 návštěv

Nyní jsem studentem vysoké školy a je zbytečné doufat, že někdy bude nějaké RealGTASA. Stejně to už je stará hra:-). Těším se na next-gen Grand Theft Auto - doufejme, že bude pořádně modifikovatelné!

Přeji Vám pěkné Vánoce a vše nejlepší v roce 2007!

Doupik | 1. apríla, 2006
RealGTASA příští pátek!


Následující text byl aprílový žert, nachytali jste se:-)?

Ano, tajně jsem vyvíjel modifikaci pro GTA: SA už od minulého léta! Do vývoje jsem dal hodně úsilí a snahy a s pomocí mých kamarádů v komunitě jsme zkompilovali masivní totální konverzi našeho zbožňovaného GTA: SA. Právě dokončuji instalátor a pořizuji screenshoty pro nový presskit - zdokumentovat všechno bude nějakou dobu trvat, protože všechny vozidla byla nahrazena novými. Očekávejte všechny Vaše oblíbené fára jako Gallardo, H2, F430, M5, Hayabusa a mnoho dalších. Můj zkušený tým také předesignoval všechny obchody v San Andreas, aby odpovídaly těm, které znáte - McDonald's, IKEA nebo třeba Hruška. RealGTASA toho ale obsahuje mnohem více - vše se dozvíte na RealGTA.net příští pátek, který bude přesně 6 dnů od 1. dubna;)

Doupik | 9. 1. 2006
Návštěvnost RealGTA.net

Nové stránky RealGTA.net už za 2 měsíce navštívilo 10 000 lidí a RealGTA.net navštíví denně 150 lidí. S tímto číslem jsem spokojen - vždyť RealGTA3 už je 3 roky starý projekt a přesto je stále docela populární:-). Škoda že jsem v posledním ročníku na gymnáziu a nemám čas na modování San Andreas:-(.

RealGTA.net 10 000 návštěv

Jo a přeji úspěšný rok 2006!

Doupik | 6. 11. 2005
RealGTA.net RELOADED

Vítejte na nových RealGTA.net stránkách!

RealGTA.net nebylo updatováno už 2 roky, tak jsem se rozhodl to změnit. A zde je výsledek! Doména je stále RealGTA.net, ale stránky se fyzicky přesunuly na server gtasa.cz, nejlepších českých GTA San Andreas stránek.
Doufám, že se vám líbí nový design - už žádné bílé písmo na modrém pozadí:-)! Používejte levé menu pro procházení stránkami.
Stránky jsou HTML validní, takže nebudete mít žádné problémy se zobrazením v IE, Firefoxu nebo Opeře.

Doupik | 30. 10. 2005
RealGTA3 downloady

Dnes jsem obnovil seznal mirrorů RealGTA3 a také jsem spočítal downloady, tady jsou čísla:
GTA3-mods.de: 193 000
FilePlanet: 79 000
GameSpot: 53 000
CNET Download.com: 47 000
GameCenter.cz: 39 000
FileShack: 15 000
GTA.ru: 15 000
GTA-Action.com: 11 000
+ FileFront (4000), 4players.de (3000), ZDNet (1000)
+ zatím neznámý počet stažení na BonusWebu a Tiscali Games Tak i tak to dává více než 0,5 milionu stažení! To je fantastické;)! Děkuji moc za Vaši podporu!
© 2002-2012 Petr Doupal
RealGTA.net
Novinky
Informace
Galerie
Download
Pomoc
Autoři
Ostatní

TOPlist