Doupik | 22. 5. 2008
realgta.net problémy

Ou to je v prdeli. Můj host nezaplatil web hosting a již nehodlá dále server provozovat. O platbě nevěděl, takže mě o tom ani neinformoval, takže dnes zčistajasna RealGTA.net na realgta3.gtasa.cz přestalo fungovat. Trvalo 3 hodiny než jsem vše přesunul na můj server; vše již funguje (DNS se ještě dolaďují, místy nemusí web jít), ale Google si pamatuej starou URL realgta3.gtasa.cz, takže realgta.net (fyzicky realgta.doupal.cz) není nikde uvedeno, takže pokud toto čtete, tak máte buď štěstí nebo jste zkušení uživatelé a stránky jste dosáhli. Ty jo jsem tak naštván!
UPDATE 22.5.: gtasa.cz je zpátky online a realgta3.gtasa.cz je nyní přesměrováváno přímo na doménu realgta.net, kterou si hostují sám. Omlouvám se za způsobené potíže.

Doupik | 26. 4. 2008
RealGTA4? GTA4REAL? Zatím těžko říct...

Zdravím všechny, už to je dlouho, co jste ode mě naposledy slyšeli... jsem tu stále, nyní vysokoškolský student, takže si Playstation 3 dovolit nemůžu, abych hrál GTA IV:-). Ale doufejme, že na PC dorazí brzy. GTA IV je opět založena na fiktivních značkách, takže je tu určitá šance pro další RealGTA. RealGTA3 byl úspěšný projekt, RealGTA:VC ztroskotalo na limitech hry, RealGTA:SA se nikdy neudálo kvůli nedostatku mého času, tak nezbývá doufat, než RealGTA4 půjde a bude, nazývám ho také GTA4REAL (využívajíc fonetiky angličtiny). Velmi se těším na utility a skvělé mody pro GTA IV, abych něco mohl dát dokupy:-). Teď je ale opravdu brzo o tom mluvit, vždyť nepadlo žádné oficiální slovo o PC verzi...
Prosím nenechte se obtěžovat google reklamami, zkouším je, jestli se tak dá nějak vydělat, abych si koupil tu next-gen konzoli:-D. Jediné, jak mi můžete pomoct, je být reklamami osloveni a kliknout.

Doupik | 24. 12. 2006
100 000 návštěv jako dárek na Vánoce :-) ?

Je mi potěšením oznámit, že RealGTA.net od svého re-launche před 13 měsíci zaznamenalo 100 000 návštěv. Nedávno došlo k náhlému zvýšení návštěv z Lotyšska, čímž se více než zdvojnásobil průměrný počet návštěv - děkuji Vám tímto za Vaši neutuchající podporu.

RealGTA.net 100 000 návštěv

Nyní jsem studentem vysoké školy a je zbytečné doufat, že někdy bude nějaké RealGTASA. Stejně to už je stará hra:-). Těším se na next-gen Grand Theft Auto - doufejme, že bude pořádně modifikovatelné!

Přeji Vám pěkné Vánoce a vše nejlepší v roce 2007!

Doupik | 1. apríla, 2006
RealGTASA příští pátek!


Následující text byl aprílový žert, nachytali jste se:-)?

Ano, tajně jsem vyvíjel modifikaci pro GTA: SA už od minulého léta! Do vývoje jsem dal hodně úsilí a snahy a s pomocí mých kamarádů v komunitě jsme zkompilovali masivní totální konverzi našeho zbožňovaného GTA: SA. Právě dokončuji instalátor a pořizuji screenshoty pro nový presskit - zdokumentovat všechno bude nějakou dobu trvat, protože všechny vozidla byla nahrazena novými. Očekávejte všechny Vaše oblíbené fára jako Gallardo, H2, F430, M5, Hayabusa a mnoho dalších. Můj zkušený tým také předesignoval všechny obchody v San Andreas, aby odpovídaly těm, které znáte - McDonald's, IKEA nebo třeba Hruška. RealGTASA toho ale obsahuje mnohem více - vše se dozvíte na RealGTA.net příští pátek, který bude přesně 6 dnů od 1. dubna;)

Doupik | 9. 1. 2006
Návštěvnost RealGTA.net

Nové stránky RealGTA.net už za 2 měsíce navštívilo 10 000 lidí a RealGTA.net navštíví denně 150 lidí. S tímto číslem jsem spokojen - vždyť RealGTA3 už je 3 roky starý projekt a přesto je stále docela populární:-). Škoda že jsem v posledním ročníku na gymnáziu a nemám čas na modování San Andreas:-(.

RealGTA.net 10 000 návštěv

Jo a přeji úspěšný rok 2006!

Doupik | 6. 11. 2005
RealGTA.net RELOADED

Vítejte na nových RealGTA.net stránkách!

RealGTA.net nebylo updatováno už 2 roky, tak jsem se rozhodl to změnit. A zde je výsledek! Doména je stále RealGTA.net, ale stránky se fyzicky přesunuly na server gtasa.cz, nejlepších českých GTA San Andreas stránek.
Doufám, že se vám líbí nový design - už žádné bílé písmo na modrém pozadí:-)! Používejte levé menu pro procházení stránkami.
Stránky jsou HTML validní, takže nebudete mít žádné problémy se zobrazením v IE, Firefoxu nebo Opeře.

Doupik | 30. 10. 2005
RealGTA3 downloady

Dnes jsem obnovil seznal mirrorů RealGTA3 a také jsem spočítal downloady, tady jsou čísla:
GTA3-mods.de: 193 000
FilePlanet: 79 000
GameSpot: 53 000
CNET Download.com: 47 000
GameCenter.cz: 39 000
FileShack: 15 000
GTA.ru: 15 000
GTA-Action.com: 11 000
+ FileFront (4000), 4players.de (3000), ZDNet (1000)
+ zatím neznámý počet stažení na BonusWebu a Tiscali Games Tak i tak to dává více než 0,5 milionu stažení! To je fantastické;)! Děkuji moc za Vaši podporu!

Doupik | 1. 1. 2004
Smutné info o VC modu

Vím to už 5 měsíců, ale byl jsem nějak shnilý to tady napsat:-). Ok, neříká se mi to snadno, ale

žádný Vice City mod nebude!

Blbé, co? Ale není to zcela moje chyba - smi víte, že jsem chtěl pokračovat s modifikováním GTAček, ale nebylo mi to umožněno:-(.
Vice City je super hra - po dohrání (na 100% za 5 dní;) jsem se rozhodl na něj kouknout okem moddera. Je neuvěřitelné jako Rockstar nějak zku*vil celý engine a znemožnil přidávání vlastních aut ve velkém - když přidám "více než malé množství" vlastních aut do hry, tak se úplně podělá grafika! Mohl bych udělat modifikace s low-polygon low-resolution auty, ale to by byla hrůza! Nástupce RGTA by nemohl být tak trapná...takže bylo pro mě lepší udělat nic než přijít s něčím, s čím bych sám nebyl spokojen. Jiní ((Modern Mod, KillerKip) se snažili udělat total conversion mody pro VC a někteří se o to možná ještě pokusí - přeji jim hodně štěstí...budou ho potřebovat.
A jinak jsem už z celé GTA "komunity" docela unaven, ten bug ve Vice City mi zkazil náladu a jsem zvědav, jestli budu mít dostatek energie a vůle na modifikování GTA: San Andreas, které má na PS2 přijít v říjnu 2004 a na PC možná někdy v létě 2005.
Na konec bych chtěl PODĚKOVAT všem lidem, kteří hráli RealGTA3 - jsem nesmírně rád, že VY jste z RGTA udělali nejpopulárnější a nejúspěšnější modifikaci GTA3!

VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2004, MOŽNÁ SE JEŠTĚ POTKÁME:-)
Doupik | 17. 7. 2003
Rozlučkové video

Po vydání posledního mini patche jsem se chtěl s RGTA už nějak rozloučit. Pak mě napadlo, že rozlučkové video by bylo super! Pracoval jsem na něj tři dny, doufám, že se Vám bude líbit! Má přes 7 minut, takže jsem musel vybalancovat kvalitu a velikost - nakonec se vše vlezlo do necelých 35MB (komprese DivX 5.05 a mp3), což není nic tak hrozného ani pro dial-up. A zhlédnout ho se opravdu vyplatí;)! Obsahuje mnoho povedených záběrů aut z RGTA a skvělou hudbou;)


STÁHNĚTE SI REALGTA3 ROZLUČKOVÉ VIDEO HNED TEĎ!!!

RealGTA3 Farewell movie RealGTA3 Farewell movie RealGTA3 Farewell movie RealGTA3 Farewell movie RealGTA3 Farewell movie RealGTA3 Farewell movie

Doupik | 13. 7. 2003
Mini update pro Final RealGTA3

Je to už docela dlouhá doba od vydání Final RealGTA3! A dneska jsem dokončil speciální mini update pro FRGTA - někteří lidí si stěžovali, že Actrosy (normální i od Triád) někdy způsobují padání hry, takže jsem to spravil. Tento mini update nahradí Actrosy novými náklaďáky: DAF XF 530 (autor: Sin5k4) a Freighliner (author: YoYo). Přeji pěkné hraní a letní prázdniny!
Obrázky obou náklaďáků jsou v galerii.


Stáhněte si MINI UPDATE pro Final RealGTA3 teď!

Final RealGTA3 Mini update

Doupik | 30. 5. 2003
Příliš velký traffic na webu!

Můj web hosting provider mě odpojil, protože za poslední týden bylo z realgta.net stažen celý 1TB, to je 1000Gb!!! Naštěstí už je ale vše v pořádku...až na to, že Final RealGTA3 si nemůžete stáhnout z mého serveru, ale musíte použít jeden z mirrorů! Opravdu se za to moc omlouvám, ale můj provider si bohužel nemůže dovolit 40mbit/s download:'(.

Doupik | 24. 5. 2003
Final RealGTA3 je venku!!!

Den D je zde!!! Po 9 měsících intenzivního vývoje jsem konečně hotov a spokojen - přichází přesně to, o čem jsem od začátku snil - finální verze RealGTA3, které změní KOMPLETNĚ VŠECHNA auta, což je téměř 60!!! Pociťte ten rozdíl při řízení Lamborghini Murcielago, Opel Speedster, Porsche Carrera GT, Dodge Viper GTS, Ferrari F355, BMW Z8, BMW 760Li, MINI Cooper S, Jeep Grand Cherokee, Mercedes-Benz C200 a desítek dalších!
Do Liberty City byla přidána Socha Svobody, nový užitečný most na Shoreside Vale, dále je změněno na 30 obchodů, továren a restaurací po celém městě, všechny billboardy, plakáty a vůbec celkový vzhled města je značně změněn. RGTA toho přináší opravdu mnoho, ale to už Vás musím odkázat na sekci info, kde je vše stručně vypsáno;). Pro hráče předchozích RGTA verzí uvedu, že nová verze přináší 30 úplně nových aut s nyní již skvělými jízdními vlastnostmi a nově nastavenými barvami, univerzální poznávací značky, lepší odlesky a 3D kola pro každé auto, nové cesty, stromy, vodu, skály, zbraně, herní menu a další!

Máte výběr z několika mirrorů po celém světe včetně 4 českých.
PŘEČTĚTE SI PEČLIVĚ README PRO INSTALAČNÍ INSTRUKCE

Doupik | 21. 4. 2003
Archiv pravěkých zpráv je offline :-)

Promiňte, ale starodávné zprávy z dob RealGTA3 1.0 and 1.1 už nearchivuju :-)

Ale stále je mám na počítači, takže je můžu poslat na požádání.
© 2002-2012 Petr Doupal
RealGTA.net
Novinky
Informace
Galerie
Download
Pomoc
Autoři
Ostatní

TOPlist